بیوگرافی کربلایی وحید شکری مداح اهل بیت علیه السلام

لینک کوتاه : لینک کوتاه :

بیوگرافی کربلایی وحید شکری ،موضوعی است که قصد داریم در این مطلب به آن بپردازیم و شما عزیزان را با بیوگرافی این مدا مشهور و جوان مشهدی آشنا کنیم.

وحید شکری از مداحان جوان کشورمان است که سالهاست در شهر مشهد مداحی می کند و معمولا در مجالسی که نوحه خوانی می کند بسیار مورد استقبال قرار می گیرد. اخیرا نیز شهرت این مداح با اخلاص اهل بیت، به شهر های دیگر نیز رسیده است و هر از گاهی به دیگر مجالس در شهر های دیگر دعوت می شد و آنجا نوحه خوانی می کند.

در ادامه شما را به خواندن یکی از مصاحبه های کربلایی وحید شکری دعوت می کنیم.

 

کدام کارتون بیشتر شنیده شد و مورد استقبال قرار گرفت؟

من کاری رو در خصوص امام حسن علیه السلام خوندم و این اثر بسیار ماندگار شد که اسم این اثر ” یه بغضی دارم خرابم میکنه” است.

 

اگر روزی این جلسات پرشور نباشد و به خاطر مداح بودن اذیت شوید، به این کارتان ادامه خواهید داد؟

من اگر هر اتفاقی بخواد بیفته ناراحت نخواهیم شد، آخه ما همه زندگی مون مدیون امام حسین هستیم، اگر کسی ابراز علاقه ای به ما کنه به خاطر امام حسین علیه السلام هست و از این توهین ها ناراحت نخواهیم شد و هر اتفاقی بیفتد، مداحی را کنار نخواهیم گذاشت و امید داریم که امام حسین علیه السلام نیز ما را در این راه راهی کند.

 

زندگینامه کربلایی وحید شکری

زندگینامه کربلایی وحید شکری

بزرگترین دغدغه تان برای جوانان جامعه چیست؟

دغدغه من دغدغه ای است که همه دارند، یک کار خوب و زودتر ازدواج کردن.

آخه یک سری راه را اشتباه میرن، آخه کسی که اهل هئیت هست، اهل گریه کردن است، اهل سینه زدن است، نباید تا دیروقت هیئت باشد و فردا تا لنگ ظهر خواب باشد. خیلی خوب است که جوانان هیئتی دارای یک شغلی باشند و با دستی بازتر بتوانند در راه امام حسین خدمت کنند.

 

 

پاسخ دهید

1 دیدگاه

دیدگاه های این نوشته

  1. احمد گفت:

    فدای شما اقا وحید🙏🌹
    اجرتون با اباعبدالله الحسین انشاالله 🙏🙏